NUR TİCARET 1969 yılında İ.Halil VURMUŞ tarafından kurulmuştur. Firmamız o yıldan bu yıllara kattığı bilgi ve beceri tercübesiyle kaliteli hizmet ve dürüst ticaret anlayışından hiçbir zaman ödün vermeden kolonya ve sabun sektöründe hizmet vermekte ve siz değerli müşterilerimiz sayesinde büyümektedir.
Şanlıurfa’nın simgelerinden biri haline gelen Parfümlü özel kolonya, Biber kolonyası ve son olarak yanlızca Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde yetişen Karagülün kolonyası ve sabununu üreten ELRUHA geliştirdigi yüzlerce koku ve sabun çeşidi ile kozmetik sektörüne genç ve çağdaş bir yaklaşım getirerek Tüm Türkiye’de hızla yayılmaktadır.
Firmamız kozmetik sektörüne yönelik aracı firma kullanarak esans ve parfüm esansı ithal etmektedir. Bunun yanı sıra firmanın ortağı olduğu ve firma aracılığı ile diğer firmalara fason olarak kolonya ve açık parfüm imal etmektedir.
Ve biz Elruha Kozmetik ailesi olarak “Başarının ölçüsü,kalitedir” diyerek yolumuza devam ediyoruz.
Şanlıurfa merkezde toptan ve perakende olmak üzere 3 işletme ile hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyar, ziyaretlerinizi bekleriz.